Aki sokat tanul

2013. február 28., csütörtök in , , by

Aki sokat tanul, az sokat tud..aki sokat tud, az sokat felejt..aki sokat felejt, az keveset tud..akkor mi értelme van tanulni .? :D ~

Megosztás

Aki sokat tanul



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás