Beszéljünk a kurvárkól ...

2013. február 28., csütörtök in , , by

lány : beszéljünk a kurvákról . :]
fiú : oké :D
lány : a barátnőd, hogy van .!? ;] ~

Megosztás

Beszéljünk a kurvárkól ...



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás