Találkozik reggel két szomszédasszony. Mivel egész éjjel esett az eső, így szól az egyik a másikhoz:
- Jól esett az éjjel.
Mire a másik:
- Mit tagadjam, nekem is.
Jól esett
2013. február 28., csütörtök
in
poén,
szex vicc,
szex viccek,
vicc,
vicc 2013,
vicc fail,
vicc poén,
vicc viccek,
viccek,
viccek 2013,
viccek szexről,
vicces
by
poén,
szex vicc,
szex viccek,
vicc,
vicc 2013,
vicc fail,
vicc poén,
vicc viccek,
viccek,
viccek 2013,
viccek szexről,
vicces
