Ma még mosoly, holnap könnyek..ma még nehéz, holnap könnyeb..nézz az égre, leg szebb fényre, láss egy álmot, harcolj érte.! :] ~
MegosztásMa még mosoly, holnap könnyek..ma még nehéz, holnap könnyeb..nézz az égre, leg szebb fényre, láss egy álmot, harcolj érte.! :] ~
Megosztás