Két csávó beszélget:
- Neked is volt már olyan, hogy bennmaradt a koton dugás után?
- Persze.
- És mit csináltál?
- Semmit. Simán kifostam.
Két csávó beszélget
2013. március 2., szombat
in
pikáns viccek,
poén,
vicc,
vicc fail,
vicc poén,
vicc viccek,
viccek
by
