Móricka

2013. március 3., vasárnap in , , , , by

- Móricka, ti mit szoktatok enni otthon?
- Lámpát!
- Ez képtelenség!!!
- Nem. Anyu este mindig azt mondja apunak: "Oltsd el a lámpát és tedd a számba!"

Megosztás

Móricka



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás