Rendőr viccek

2013. március 9., szombat in , , , by



Hisztérikus hangon telefonál egy nő a rendőrségre
- Úristen! Kirabolták az autómat! Elvitték a rádiót, a kormánykereket, mindent! A rohadékok a pedálokat sem kímélték!
- Nyugodjon meg asszonyom, egyik járőrünket mindjárt odaküldöm!
Két perc múlva a járőr jelent
- Negatív. A hölgy véletlenül a hátsó ülésre szállt be.




A rendőr felesége egy halom
villanykörtével jön haza. A férje
kérdezi
-Te meg minek vettél ennyi körtét?
-Nagyon megérte ám!- Rá volt írva,
hogy 220 VOLT, de én megvettem
99-ért darabját.





A Rákosi korszakban egy parasztbácsi fejcsóválva áll Rákosi szobra előtt. Meglátja egy rendőr.
- Parasztbácsi, mit csóválja a fejét?
- Hát tudja két nagy hiba van ezzel a szoborral.
- Mik azok?
- Nincsen ráírva, hogy "béke poraira".
- De hát Rákosi elvtársunk még él!
- Na látja... ez a másik hiba...

Megosztás

Rendőr viccek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás