Skót viccek

2013. március 3., vasárnap in , , , , by




Skót gyerek pénzt kunyerál az apjától:
- Apu, adjál légy szives négy pengőt, mert moziba szeretnék menni.
Az öreg kotorászik a zsebében...
- Mit mondtál, fiam, mennyi kell? Három? Tessék itt van kettő, válassz, melyiket kéred!






Skót apa levele a fiának:
"Mellékelten küldöm a pénzt amit kértél fiam.

U.i.: Amúgy meg tájékoztatlak a 10 fontot csak 1 nullával írják."






Két skót ül a téren, a padon. Azt mondja az egyik:

- Te, Johnny, kínálj már meg egy cigarettával!
- Nincsen nálam - feleli a másik.
- Hát jó, akkor rágyújtok a magaméból.
De holnap megadod!

Megosztás

Skót viccek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás