Skót viccek

2013. március 7., csütörtök in , , , , by



Skót apa levele a fiának:
"Itt küldöm fiam a kért pénzt. Egyébként a 10 fontot 1 nullával írják."




Skót megy a fiával az utcán. Egyszer csak megszólal a fiú:
- "Apa nem veszel nekem dinnyét?"
- "Hát gyerek nap van meg születésnapod egye fene veszek egyet."
Húsz év múlva megint arra akad dolguk, mire a fiú:
- "Apám hívjon meg má egy jó korsó sörre!"
- "Elment az eszed? Dinnyére sört?"





Skót gyerek az apjához:
- Apu, szükségem van 4 fontra.
Apa:
- Mennyit mondtál? 3-at? Itt van 2, válassz egyet.

Megosztás

Skót viccek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás