-Szőke nő jön kifelé a nőgyógyásztól és ismételgeti:
-"Darázs, derék, homár, darázs, derék, homár..."
-Utánaszól a nőgyógyász:
- Nem, nem! Utoljára mondom: Méh nyak rák!
- Hogyan öli meg a szőke nő a halat?
- ???
- Vízbe fojtja.
Szőke nő fel-alá járkál a telefonfülke előtt, mert a mamájának akar telefonálni, de nincs nála aprópénz. Jön egy pasi, a szőke odasiet hozzá:
- Kérem uram, bármit megteszek csak adjon egy kis aprópénzt, mert muszáj telefonálnom!
- Bármit? Jó, akkor jöjjön velem!
A pasi egy szállodai szobába vezeti a szőkét, majd mondja neki:
- Térdeljen le!
A szőke letérdel...
- Húzza le a sliccemet!
A nő lehúzza...
- Vegye elő!
A nő előveszi...
- Jó, most kezdheti!
- Halló, mama...?
