Felnőtt viccek

2013. április 6., szombat in , , , , , by



- Anyu,vegyél nekem fagyit!
- Attól hogy még apáddal lefekszek,ne szólíts anyunak!!!
- Akkor hogy szólítsalak?
- Normálisan, mondd, hogy Józsibá!




Apa kérdi a fiától:
- Fiam, mitől ilyen pirosak a szemeid?
- Ööö... elszívtam egy füves cigit...
- Lóf*szt, megint sírtál te kis buzi!






Az duci, idősödő írónő, elhatározza, hogy könyvet ír a dzsungel életéről.
Afrikai útján megismerkedik egy idős úrral, aki évtizedek óta a dzsungelben él. Megkérdezi tőle, hogy ha ő most egy jóságos tündér lenne, mi lenne tőle a három leghőbb kívánsága.
- Nincs nekem három, csak kettő van - feleli az öreg.
- Mielőtt meghalnék, szeretnék látni egy szép meztelen nőt és egy fehér elefántot.
- Hát az egyik kívánságát már teljesíteni is tudom - mondja az írónő.
Bemegy az erdőbe, egy fa mögött levetkőzik, majd meztelenül előlép.
- Nos, uram, mit szól hozzá?
- Nahát, csodálatos. Köszönöm önnek. Most már csak egy szép meztelen nőt szeretnék látni.

Megosztás

Felnőtt viccek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás