A rendőrségi továbbképzésen mondja az oktató:
- Ha figyelembe vesszük azt a tényt, hogy a balesetek 20%-át ittas vezetők okozzák, akkor mi következik ebből?
Az egyik rendőr jelentkezik:
- Az, hogy józanul vezetni nagyon veszélyes dolog!
A rendőr egy temetésről megy haza.
- Na, milyen volt? - kérdezi a felesége.
- Á, ne is kérdezd, nagyon bunkó egy társaság volt kinn.
Képzeld, amikor megszólalt a zene, én voltam az egyetlen aki felkérte az özvegyet táncolni.
Az országúton hatalmas viharban megy egy kamionos.
Lát egy piros esőkabátos embert az út szélén, megáll. Kinyitja az ajtót és megkérdezi:
- Mit akarsz?
- Én vagyok a piros kabátos köcsög, és éhes vagyok.
Gondol egyet a kamionos, kidobja neki az ebédjét, majd továbbhajt. Nemsokkal később lát egy sárga esőkabátos embert az út szélén. Mellette is megáll.
- Mi kéne?
- Én vagyok a sárga kabátos köcsög, és szomjas vagyok.
A kamionos kidobja neki az innivalóját, majd továbbhajt.
Kis idő múltán újabb, kék esőkabátos embert lát az út szélén. Megáll.
- Na neked mi kéne te kék kabátos köcsög?
<br /> - Jogosítvány, forgalmi, engedély...
