A moziban épp elkezdődik a film, amikor a sor közepén egy szőke nő feláll, és sűrű bocsánatkérések közepette elkezd kimenni a sorból. Az egyik néző megkérdi tőle:
- Mi van, miért megy ki, most kezdődik a film!
- Mert pont az előbb mondták be, hogy kapcsoljuk ki a mobiltelefonokat, én meg az enyémet kint hagytam a kocsiban.
Szőke nő beszélget a barátnőjével:
- Olyan boldog vagyok a 3 gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem akarsz még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden 4. gyerek kínai!
Barna nő :
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrcsizmát! Méregdrága!
Vörös nő:
- Be fogtok pisilni! Vettem egy bőrtáskát! Méregdrága!
Szőke nő:
- Be fogtok pisilni! Bezártam a budit, és nálam a kulcs!
