Két bolond sétál a tébolyda kertjében, az egyik fölnéz az égre:
- Ez most a nap vagy a hold?
- Nem tudom - mondja a másik -, nem vagyok idevalósi.
Két bolond sétál a tébolyda kertjében, az egyik fölnéz az égre:
- Ez most a nap vagy a hold?
- Nem tudom - mondja a másik -, nem vagyok idevalósi.