Azt hiszem, szerelmes lettem…

2013. augusztus 24., szombat in , , by

Figyeljétek azt a mosolyt! Mennyivel szebb mint a flegma fintorgás vagy a kacsaszáj! Lányok, mosolyogjatok mert annál szebb nincs :)

Megosztás

Azt hiszem, szerelmes lettem…



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás