Lehet, hogy hajléktalan vagyok, de ez nem az én hibám. Kérlek benneteket, ne bántsatok vagy ne öljetek meg ...... csak azért, mert megtehetitek.....

2013. szeptember 12., csütörtök in , , by


Megosztás

Lehet, hogy hajléktalan vagyok, de ez nem az én hibám. Kérlek benneteket, ne bántsatok vagy ne öljetek meg ...... csak azért, mert megtehetitek.....



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás