A közlekedési rendőr talált egy tökéletes helyet, ahol bemérheti a szabálytalankodó autósokat. Egy nap azonban meglepve tapasztalta, hogy mindenki a sebességhatár alatt közlekedik, mikor az ő közelébe ér. Eldöntötte, hogy kivizsgálja a helyzetet. És hamarosan rá is jött a probléma megoldására… Egy 10 év körüli srác állt az út szélén, a kezében egy nagy kézzel festett felirat: „Vigyázz sebességmérés!” A sebességmérő háromlábútól néhány 100 méterre megtalálta a srác cinkosát is, kezében a következő felirat: „Borravaló”, és a lábánál egy vödör teli aprópénzzel.
Megosztás
Leleményes gyerekek segítettek kijátszani a traffipaxot
2013. szeptember 20., péntek
in
legjobb képek
by

