Paraszt-székely viccek

2013. szeptember 22., vasárnap in , , , by



Két farmer támaszkodik a két birtokot elválasztó kerítésen és beszélgetnek.
- Te komám, dohányoznak a teheneid?
A másik egy fél órát tûnôdik, majd válaszol:
- Nem.
Most a kérdezôn a gondolkodás sora, majd fél óra múlva újra megszólal:
- Akkor kigyulladt az istállód.

A tollfosztóban Józsi bácsi rázendít kedvenc rigmusára:
- Kurta, de kurta f*sza van a disznónak...
Mire rászólnak, hogy mérsékelje magát. Egy pillanatra elhallgat, majd elkezdi elölrõl :
- Hm, hm, f*sza van a disznónak...

A parasztbácsika UFO-t látott és az újságírók kérik, hogy mesélje el saját szavaival :
- Megyek a szántásban, k*rva sötét van. Megyek, k*rva sötét van. Ott egy árok, k*rva sötét van. Egyszercsak mi a p*csa!? Majd k*rva sötét van.

Utazik hazafelé az öreg a zsúfolt vonaton, az ülés mellé teszi a zsákját.
Jön egy parasztbácsi:
- Édes fiam, ráülhetek?
- Rá hát. Csak vigyázzon a tojásokra!
- Tojások vannak benne?
- Nem, dehogy. Szögesdrót.


Két székely aratás közben barkochbázik:
- Fogalom?
- Igen.
Aratnak tovább. Úgy két óra múlva:
– Rákérdezhetek?
- Persze.
- Elektromágneses erõtér.
- Hogy jöttél rá?
-Volt idõm gondolkodni.

Megosztás

Paraszt-székely viccek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás