Amennyiben tetszik neked egy bejegyzésünk, oszd meg vagy lájkold ... Ezzel támogathatsz minket és hozzásegítesz, hogy minél jobb és jobb tartalmakat juttassunk el hozzád! Célunk mindig is az volt, hogy Téged tudjunk szórakoztatni a nap minden percében!
Köszönjük támogatásodat!
A jobb oldalt felül látható X gombal bezárhatod az ablakot.
Vagy ha másra éhezel és unalmadat szeretnéd elűzni akkor ...
Az Oreo a külföldiek Pilóta keksze, tehát két keksz között finom krém lapul, csak az Oreo esetében a keksz fekete, a krém pedig fehér (és szerintünk nagyon-nagyon finom.) Ez a szerencsés srác vagy lány szét szokta szedni a kekszet, és hát ezt találta benne. Most fusson végig az agyadon: hányszor ettél úgy Oreot/Pilótát, hogy nem szedted szét? Aggódsz már? :)