Az Oreo a külföldiek Pilóta keksze, tehát két keksz között finom krém lapul, csak az Oreo esetében a keksz fekete, a krém pedig fehér (és szerintünk nagyon-nagyon finom.) Ez a szerencsés srác vagy lány szét szokta szedni a kekszet, és hát ezt találta benne. Most fusson végig az agyadon: hányszor ettél úgy Oreot/Pilótát, hogy nem szedted szét? Aggódsz már? :)

2013. október 8., kedd in , , by


Megosztás

Az Oreo a külföldiek Pilóta keksze, tehát két keksz között finom krém lapul, csak az Oreo esetében a keksz fekete, a krém pedig fehér (és szerintünk nagyon-nagyon finom.) Ez a szerencsés srác vagy lány szét szokta szedni a kekszet, és hát ezt találta benne. Most fusson végig az agyadon: hányszor ettél úgy Oreot/Pilótát, hogy nem szedted szét? Aggódsz már? :)



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás