Hátat szabadon hagyó, trükkösen dekoltált, combtőig felhasított
szoknyában lépett színpadra Csobot Adél, hogy új dalát bemutassa az
X-Faktorban. A show része volt, hogy Adél egyik pillanatban még szoknyát
viselt, a másikban már csak egy body volt rajta, amilyenben mostanában a
legnagyobb világsztárok lépnek színpadra. Ugyan a dal inkább közepes,
de az biztos, hogy Adél bombaformában van, a lábai pedig még mindig a
legjobbak azok közül, amelyek az X-Faktor színpadán jártak.
Megosztás


