Csobot Adél élő adásban dobta le a ruháját

2013. november 17., vasárnap in , , by

Hátat szabadon hagyó, trükkösen dekoltált, combtőig felhasított szoknyában lépett színpadra Csobot Adél, hogy új dalát bemutassa az X-Faktorban. A show része volt, hogy Adél egyik pillanatban még szoknyát viselt, a másikban már csak egy body volt rajta, amilyenben mostanában a legnagyobb világsztárok lépnek színpadra. Ugyan a dal inkább közepes, de az biztos, hogy Adél bombaformában van, a lábai pedig még mindig a legjobbak azok közül, amelyek az X-Faktor színpadán jártak.






Megosztás

Csobot Adél élő adásban dobta le a ruháját



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás