X-Faktor: ők a döntősök, kiesett Krasznai Tünde

2013. december 14., szombat in , , by


Sokan gondolták idén, hogy Bozsek Márk, vagy Szabó Ádám lehet a befutó az RTL klub tehetségkutatójában. A Barátok közt szereplője egészen jól teljesített, talán csak egy hamis produkciója volt a verseny alatt, azonban rögtön utána feladta az X-Faktort. Hogy ennek mennyi köze volt az egy héttel korábbi autóbalesethez, azt valószínűleg soha nem fogjuk megtudni. Mindenesetre Bozsek távozásával mindenki az egykori Csillag születikes Szabó Ádámra figyelt, na és a visszatérő ByTheWay formációra. Szabó Ádám azonban szintén elvérzett, és nem sikerült megismételnie Kocsis Tibor sikerét.




Eközben a magyar One Direction - amire nagy szükségünk van, hiszen már 15 éve nem ugrált az ózdi diszkó színpadán a Shygys -, a ByTheWay, valamint Krasznai Tünde és Danics Dóra mondhatni észrevétlenül beénekelte magát a legjobb háromba.

Hát így indult a szombat este, és persze újabb különleges ruhákkal, könnyekkel, állva tapsoló mentorokkal, és Tóth Gabi legújabb frizurájával. Szombaton este, mindenki három produkcióval lépett színpadra, egy extra produkcióval visszatértek a korábban kiesett versenyzők, és fellépett az Első emelet is. 
Végül Danics Dóra és a ByTheWay  jutott a vasárnapi döntőbe, és Krasznai Tünde búcsúzott a versenytől. A harmadik helyezett elmondta, hogy az X-Faktor a világ legjobb dolga, ami vele történt, és mindenkinek köszöni, hogy a verseny részese lehetett.

24 óra múlva kiderül, hogy ki fogja megnyerni az X-Faktort, aki végre egy női előadó is lehet!




Megosztás

X-Faktor: ők a döntősök, kiesett Krasznai Tünde



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás