Idézetek 2013

Az élet egy játék és én csak várom, mikor írja ki, hogy GAME OVER .! ~

-Mi a kedvenc horrorfilmed.?
-Az életem. ~


Az egyetlen fiú, aki után futni fogok, az a kisfiam lesz, mikor a kertben játszunk . =] ~

Szeretek az esőben sétálni, mert olyankor senki sem látja, hogy sírok.! ~

A szerelem egy mosollyal kezdődik, egy csókkal folytatódik, és könnycsepel ér véget.. :| ~

Az élet egy társasjáték..ha kiesek.!?? nem dobok újat. :| ~


A valóság csak azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. ~


A szívem nem egy járda, hogy mindenféle köcsög járja..útépítés miatt zárva.! ;] ~


Négy féle idő létezik.:jelen, múlt, jövő és a rád elbaszott. ;] ~


Régen egy kis sperma voltál..mára egy nagy ge*i lettél. ;] ~

Sz*x .!? köszönöm nem..az élet mindig meg**sz engem. ~
Álmomban az enéym vagy..életemben az álmom vagy. ~

Megosztás

Idézetek 2013



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás