Az élet egy játék és én csak várom, mikor írja ki, hogy GAME OVER .! ~
-Mi a kedvenc horrorfilmed.?
-Az életem. ~
Az egyetlen fiú, aki után futni fogok, az a kisfiam lesz, mikor a kertben játszunk . =] ~
Szeretek az esőben sétálni, mert olyankor senki sem látja, hogy sírok.! ~
A szerelem egy mosollyal kezdődik, egy csókkal folytatódik, és könnycsepel ér véget.. :| ~
Az élet egy társasjáték..ha kiesek.!?? nem dobok újat. :| ~
A valóság csak azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. ~
A szívem nem egy járda, hogy mindenféle köcsög járja..útépítés miatt zárva.! ;] ~
Négy féle idő létezik.:jelen, múlt, jövő és a rád elbaszott. ;] ~
Régen egy kis sperma voltál..mára egy nagy ge*i lettél. ;] ~
Sz*x .!? köszönöm nem..az élet mindig meg**sz engem. ~
Álmomban az enéym vagy..életemben az álmom vagy. ~
Idézetek 2013
2013. február 28., csütörtök
in
2013-as idézetek,
idézet,
idézet 2013,
idézet legjobb,
idézetek,
idézetek 2013,
legjobb idézetek
by
