Legjobb idézetek

2013. február 28., csütörtök in , , by

Van egy álmom..Amit soha sem érek el.! :| ~


Csak egy kés..csak egy ér..csak egy liter vér..Az életed pedig véget ér. :| ~

Próbáltalak levegőnek nézni..de rájöttem, hogy levegő nélkül nem tudok élni. < 33 ~

Vannak dolgok, maik akkor szépek, ha nem történnek meg. ~


Nem a haláltól kell félnie az embernek, hanem attól, hogy nem kezd el élni. ~


A fiúk olyanok, mint a csillagok...sok van belőle, de csak egy fogja valóra váltani az álmaidat. :] < 3 ~


Semmim sincs..de Ő az enyém. < 33 ~


A barátok nem hagyják, hogy hülyeséget csinálj...egyedül . :D ~

Fájt, hogy nem kellettem neked...most fordítva...hát rábasztál.! ;] ~


'Aki cigizik meghal' -szokták mondani..mert aki nem cigizik, halhatatlan.!? ;] ~

Megosztás

Legjobb idézetek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás