Van egy álmom..Amit soha sem érek el.! :| ~
Csak egy kés..csak egy ér..csak egy liter vér..Az életed pedig véget ér. :| ~
Próbáltalak levegőnek nézni..de rájöttem, hogy levegő nélkül nem tudok élni. < 33 ~
Vannak dolgok, maik akkor szépek, ha nem történnek meg. ~
Nem a haláltól kell félnie az embernek, hanem attól, hogy nem kezd el élni. ~
A fiúk olyanok, mint a csillagok...sok van belőle, de csak egy fogja valóra váltani az álmaidat. :] < 3 ~
Semmim sincs..de Ő az enyém. < 33 ~
A barátok nem hagyják, hogy hülyeséget csinálj...egyedül . :D ~
Fájt, hogy nem kellettem neked...most fordítva...hát rábasztál.! ;] ~
'Aki cigizik meghal' -szokták mondani..mert aki nem cigizik, halhatatlan.!? ;] ~
