Idézetek

2013. február 28., csütörtök in , , by

Az élet olyan, mint egy autó..elmegy előled, mielőtt beleülnél. :| ~


Szembe néztem a halállal..még soha sem éreztem magam ilyen erősnek. :] ~

Mi a szerelem.? Két hülye egymsra találása. :D♥ ~
/de valamikor egy harmadik hüye beleront/

A barátoknak nem lehet elégszer elmondani : köszönöm . :] ~Az álmok néha hülyeségek..de sokszor igazak. ~

A legszebb szó a tehén, mert abban benne vagy TE és Én.! <3 ~

Megosztás

Idézetek



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás