Ti hogyan neveztétek ezt gyerekkorotokban? Sótartó vagy körmöcske? Látványos lett a lámpa nem?

2013. október 18., péntek in , , , by


Megosztás

Ti hogyan neveztétek ezt gyerekkorotokban? Sótartó vagy körmöcske? Látványos lett a lámpa nem?



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás