Egy versenyző kiszáll az X-Faktorból!

2013. november 8., péntek in , , , , by













"Hatalmas fordulat a tehetségkutatóban. Amire még soha nem volt példa: az egyik versenyben lévő előadó péntek délután úgy döntött, abbahagyja a küzdelmet!" - tájékoztat az RTL Klub.

A bejelentés mindenkit váratlanul ért, az új helyzet pedig alapjaiban változtatja meg az esélyeket. Egyelőre még nem tudni, hogy kiről is van szó, az RTL Klub ma este 19.20-kor jelenti be a versenyző távozását a Fókusz adásában.






Megosztás

Egy versenyző kiszáll az X-Faktorból!



Hozzászólások

Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás