Felbomlik nagy sikerű raptrió; Majka és Curtis valamint BLR ezentúl nem készítenek közös zenéket.
Nem összeférhetetlenség vagy féltékenység okozta a trió végét, a csapat szövegíró rappere, BLR döntött úgy, hogy a közeljövőben inkább szólókarrierjére szeretne koncentrálni.
Az internet legújabb sztárja! 120 kiló a súlya, de úgy táncol, mint a legjobbak. Eláll a lélegzeted ha megnézed! Read more: http://www.nezzbe.com/post/az-internet-legujabb-sztarja-120-kilo-a-sulya-de-ugy-tancol-mint-a-legjobbak-elall-a-lelegzeted-ha-megnezed?fb_action_ids=625979284104298&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B665341510176253%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D#ixzz2swQATgsP

A Femina olvasói leadták voksukat.
Az X-Faktor rajongói már bizonyára körömrágva várják a hétvégét, amikor is kiderül, hogy ki - vagy kik - lesznek 2013 hangja.
Danics Dóra a befutó?
Most már csak a nézők szavazatai döntenek, a mentoroknak nincs szavazati joguk, csak a véleményüket mondhatják el. Kíváncsiak voltunk, a Femina olvasói kit tartanak a legesélyesebbnek a győzelemre - képes szavazásunkra rengeteg voks érkezett az elmúlt héten.Tavaly az akkor még a mentorszékben ülő Nagy Feró kezdett hatalmas kampányba, hogy egy nő nyerhesse meg az X-Faktor versenyét. Bár 2012-ben nem vált valóra a kérése, hiszen Oláh Gergő lett a befutó, idén azonban a Femina olvasói egy hölgyet állítanának a dobogó felső fokára.
A leadott szavazatok 42%-a szerint ugyanis Danics Dóra a méltó a győzelemre. Egészen szoros ugyanakkor a küzdelem, ugyanis a szavazók 40%-a a ByTheWay csapatának adná a főnyereményt. Mindössze 18% adná a debreceni rekedtes hangú Krasznai Tündének az aranyérmet.
Nagy volt a tétje az X-Faktor nyolcadik élő show-jának: azért küzdöttek a
versenyzők, hogy bekerülhessenek a három legjobb közé. Krasznai Tünde
bemutatott a produkciója közben. Csordás Ákosnak nem jött össze a tánc.
Danics Dóra megcsinálta a legnagyobb pillanatát. Krasznaival együtt
pedig végre fergetegesek voltak.
Krasznai Tünde a döntőbe jutásért wamp rockernővé változott és egy vagány bemutatással is próbálkozott. Tüskék álltak ki a melléből és szado-mazo szerű ketrecben adta elő a Rolling Stones I Can't Get No című slágerét. Szikorát „nem elégítette ki rendesen", Alföldi szerint, Geszti már mindent bevet, de ő csak Tündét figyelte, mert nem tudta levenni róla a szemét. Gabi szerint, ha már ilyen vagány Tünde és bemutat, akkor azt ne a koreográfia miatt tegye, hanem mert szívből jön.

.jpg)

.jpg)
















