A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zene. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zene. Összes bejegyzés megjelenítése

Így hangzik a Pi(szám) lezongorázva! Gyönyörű!











DÖBBENET: SZAKÍTOTTAK MAJKÁÉK?

Felbomlik nagy sikerű raptrió; Majka és Curtis valamint BLR ezentúl nem készítenek közös zenéket.
Nem összeférhetetlenség vagy féltékenység okozta a trió végét, a csapat szövegíró rappere, BLR döntött úgy, hogy a közeljövőben inkább szólókarrierjére szeretne koncentrálni.






– A színpadon szétváltak az útjaink, de ez nem jelenti azt, hogy a jövőben nem dolgozom Majkáékkal, zene- és szöveg-íróként ugyanis továbbra is együtt fogunk működni, úgy ahogy tettük azt eddig – nyugtatta meg a rajongókat BLR, aki boldogan gondol vissza a Belehalok című daluk által átélt közös sikerekre.

Az internet legújabb sztárja! 120 kiló a súlya, de úgy táncol, mint a legjobbak. Eláll a lélegzeted ha megnézed! Read more: http://www.nezzbe.com/post/az-internet-legujabb-sztarja-120-kilo-a-sulya-de-ugy-tancol-mint-a-legjobbak-elall-a-lelegzeted-ha-megnezed?fb_action_ids=625979284104298&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B665341510176253%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D#ixzz2swQATgsP

















Hatalmas hang a kicsi lányban! Beyoncé elbújhat mellette ;)









Hideg rázós videó! :)







Merészen dekoltált ruhában döntőzik Tóth Gabi

A Life.hu korábban megírta, hogy Benes Anita és Náray Tamás ruháit viseli Tóth Gabi az X-Faktor döntőjének hétvégéjén. A két kreáció közös nevezője a merész dekoltázs - elöl és hátul is.
Hátul nyitott, elöl mélyen dekoltált ruhákat választott Tóth Gabi stylistja az X-Faktor-döntő hétvégéjére. Holdampf Linda a döntő előtt néhány nappal elárulta, ütős darabokkal készül - amit most már csak megerősíteni tudunk.

Az biztos, hogy mind Gabi, mind pedig Lilu emlékezetes darabokat kaptak. Ugyanígy az X-Faktor női finalistái is különleges kreációkba bújtak. Danics Dóra többek között a Sugarbird, Krasznai Tünde pedig a Becker Beatrice Couture kollekciójának egy-egy darabját viselte.

Máris megvan, ki nyeri az idei X-Faktort? Őt választották a legjobb énekesnek

A Femina olvasói leadták voksukat.

Az X-Faktor rajongói már bizonyára körömrágva várják a hétvégét, amikor is kiderül, hogy ki - vagy kik - lesznek 2013 hangja.




Danics Dóra a befutó?

 Most már csak a nézők szavazatai döntenek, a mentoroknak nincs szavazati joguk, csak a véleményüket mondhatják el. Kíváncsiak voltunk, a Femina olvasói kit tartanak a legesélyesebbnek a győzelemre - képes szavazásunkra rengeteg voks érkezett az elmúlt héten.

Tavaly az akkor még a mentorszékben ülő Nagy Feró kezdett hatalmas kampányba, hogy egy nő nyerhesse meg az X-Faktor versenyét. Bár 2012-ben nem vált valóra a kérése, hiszen Oláh Gergő lett a befutó, idén azonban a Femina olvasói egy hölgyet állítanának a dobogó felső fokára.

A leadott szavazatok 42%-a szerint ugyanis Danics Dóra a méltó a győzelemre. Egészen szoros ugyanakkor a küzdelem, ugyanis a szavazók 40%-a a ByTheWay csapatának adná a főnyereményt. Mindössze 18% adná a debreceni rekedtes hangú Krasznai Tündének az aranyérmet.

Amikor meghallod a kedvenc zenéd


Krasznai és Danics igazi show-t csináltak

Nagy volt a tétje az X-Faktor nyolcadik élő show-jának: azért küzdöttek a versenyzők, hogy bekerülhessenek a három legjobb közé. Krasznai Tünde bemutatott a produkciója közben. Csordás Ákosnak nem jött össze a tánc. Danics Dóra megcsinálta a legnagyobb pillanatát. Krasznaival együtt pedig végre fergetegesek voltak.

A műsor Istenes Bence performanszával kezdődött, a műsorvezető megmutatta mekkora spárgát tud csinálni, ha úgy tartja kedve. Majd következtek a produkciók, ahol mindenki az utolsó nagy megmérettetés előtt bizonyíthatott.


Krasznai Tünde a döntőbe jutásért wamp rockernővé változott és egy vagány bemutatással is próbálkozott. Tüskék álltak ki a melléből és szado-mazo szerű ketrecben adta elő a Rolling Stones I Can't Get No című slágerét. Szikorát „nem elégítette ki rendesen", Alföldi szerint, Geszti már mindent bevet, de ő csak Tündét figyelte, mert nem tudta levenni róla a szemét. Gabi szerint, ha már ilyen vagány Tünde és bemutat, akkor azt ne a koreográfia miatt tegye, hanem mert szívből jön.

Karaoke, nehezített körülmények között!



A műsor lényege, hogy egy dalt végigénekelj a lehető legjobban. Eddig nem is különbözne a többi éneklős műsortól, de itt a környezet egy picit más. Nagyon szemét dolgokat művelnek az emberrel, miközben énekelnie kell, ezzel megnehezítve a dolgukat.





Egy versenyző kiszáll az X-Faktorból!













"Hatalmas fordulat a tehetségkutatóban. Amire még soha nem volt példa: az egyik versenyben lévő előadó péntek délután úgy döntött, abbahagyja a küzdelmet!" - tájékoztat az RTL Klub.

A bejelentés mindenkit váratlanul ért, az új helyzet pedig alapjaiban változtatja meg az esélyeket. Egyelőre még nem tudni, hogy kiről is van szó, az RTL Klub ma este 19.20-kor jelenti be a versenyző távozását a Fókusz adásában.






Itt a visszatérés: újra összeáll a Kispál és a Borz


Újra összeáll az elmúlt évtizedek egyik legfontosabb hazai formációja, a Kispál és a Borz. 2014-től évente egyszer, kizárólag a Fishing on Orfű nulladik napján ad majd összesen 3 tematikus koncerteket a zenekar.

Évekre lebontva az alábbi lemezekből válogat a zenekar:

    2014: Naphoz holddal, Föld, kaland, ilyesmi, Ágy, asztal, tv, valamint a Sika, kasza, léc bizonyos dalai
    2015: Sika, kasza, léc, Ül, Bálnák, ki a partra, Holdfényexpressz
    2016: Velőrózsák, Turisták bárhol, Én, szeretlek, téged + nagylemezen már meg nem jelent szerzemények

A zenekar minden évben 1-2 új dalt tervez megjelentetni az aktuális koncertek beharangozásaképpen. Ám a Kispál nem lesz aktívan működő formáció: a 3 tematikus koncerten kívül nem tervez több magyarországi koncertet a zenekar.

Lovasi András hangsúlyozta: a tagság egyet értett abban, hogy közös cél, elképzelés híján nem állnak újra színadra. Egy nagy, ‘best of’-jellegű visszatérést biztosan visszautasítottak volna, ám a tematikus koncertek ötlete minden tagnak szimpatikus volt. Ráadásul az eredeti felállásból Kispál András és Bräutigam Gábor örömzenélés céljából már többször is összejött a próbateremben, ahol a közelmúltban Lovasi András is csatlakozott hozzájuk.

X-FAKTOR: KIESETT A BY THE WAY A negyedik élő adásban a legkevesebb nézői szavazatot By The Way és Csordás Ákos kapta, így nekik kellett párbajozni. A zsűri nem tudott dönteni, a nézői szavazatok alapján pedig a By The Way esett ki.


Lelépett a dobos… sebaj, van Traktor!






                                                                         

Sum 41 legnagyobb sikere


















Skrillex magyarul zenél


D'AVICII


A zene a gyógyír


Dubstep


Gengszter vagyok..


A gyerekeink..


Hírdetés

Olcsón jót: Silverpc.hu

-

Translate

Üzemeltető: Blogger.
Tetszik?

Megosztás