A Femina olvasói leadták voksukat.
Az X-Faktor rajongói már bizonyára körömrágva várják a hétvégét, amikor is kiderül, hogy ki - vagy kik - lesznek 2013 hangja.
Danics Dóra a befutó?
Most már csak a nézők szavazatai döntenek, a mentoroknak nincs szavazati joguk, csak a véleményüket mondhatják el. Kíváncsiak voltunk, a Femina olvasói kit tartanak a legesélyesebbnek a győzelemre - képes szavazásunkra rengeteg voks érkezett az elmúlt héten.Tavaly az akkor még a mentorszékben ülő Nagy Feró kezdett hatalmas kampányba, hogy egy nő nyerhesse meg az X-Faktor versenyét. Bár 2012-ben nem vált valóra a kérése, hiszen Oláh Gergő lett a befutó, idén azonban a Femina olvasói egy hölgyet állítanának a dobogó felső fokára.
A leadott szavazatok 42%-a szerint ugyanis Danics Dóra a méltó a győzelemre. Egészen szoros ugyanakkor a küzdelem, ugyanis a szavazók 40%-a a ByTheWay csapatának adná a főnyereményt. Mindössze 18% adná a debreceni rekedtes hangú Krasznai Tündének az aranyérmet. Megosztás

